Wczytuję dane...
SKIN COACHING

   

Jeśli potrzebujesz pomocy w diagnozie skóry, proszę napisz od mnie: skin@skincoach.pl, a jeśli chciałabyś otrzymać pełny plan pielęgnacji swojej skóry oraz długoterminową opiekę - serdecznie zapraszam Cię na SKIN COACHING. 

     

CO TO JEST SKIN COACHING?

Skin coaching to trzymiesięczny proces zmiany codziennych nawyków dotyczących pielęgnacji skóry, diety i stylu życia.

Korzystam z mojej wiedzy i doświadczenia kosmetologicznego, aby opracować dla Ciebie indywidualny plan pielęgnacji. Jednocześnie używam kompetencji coacha, aby wesprzeć Cię we wdrażaniu zmian.

    

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE SKIN COACHEM?

Krok 1: ankieta

Po ustaleniu terminu konsultacji otrzymasz ode mnie ankietę, którą wypełniasz i odsyłasz przed wizytą. Pytania w ankiecie są pogłębionym wywiadem na temat pielęgnacji, diety, stylu życia, profilaktyki zdrowia. Każdy z tych obszarów może mieć wpływ na stan Twojej skóry. Na podstawie ankiety przygotowuję się do spotkania. Wszystkie informacje zawarte w ankiecie są poufne i zostają wyłącznie do mojej wiadomości.

Krok 2: konsultacja

Konsultacja skin coachingu odbywa się w formie zdalnej  (Skype/Messenger/Telefon), dlatego nie ważne, gdzie mieszkasz, zawsze możesz skorzystać z mojej pomocy.

Na spotkaniu ustalamy cel, jaki chcesz osiągnąć podczas kilkumiesięcznego procesu.

W trakcie 1,5 godzinnej konsultacji weryfikuję stan Twojej skóry, wspólnie analizujemy możliwe przyczyny problemu, dotychczasowe nawyki oraz używane przez ciebie kosmetyki. Proponuję spersonalizowane rozwiązania, dobrane do Twoich potrzeb. Jeśli to konieczne, rekomenduję skorzystanie z dodatkowej pomocy specjalisty (lekarza, dermatologa, dietetyka).

Ze spotkania wychodzisz z konkretnym planem i zadaniami domowymi do wdrożenia. Tym samym rozpoczynasz najważniejszą część skin coachingu: krok po kroku, wprowadzasz zmiany w pielęgnacji skóry, diecie i stylu życia.

Krok 3: skin coaching –  proces zmiany nawyków

Skin coaching trwa minimum 3 miesiące –  w przybliżeniu tyle czasu potrzebuje skóra, żeby przyzwyczaić się do nowego sposobu pielęgnacji i wyzdrowieć. Po 6 tygodniach kontaktujemy się ponownie (30 minutowa konsultacja), w celu monitorowania przebiegu skin coachingu. Jeżeli zajdzie potrzeba, na tym etapie wprowadzamy zmiany w planie pielęgnacyjnym. Po kolejnych 6 tygodniach spotykamy się, żeby podsumować efekty skin coachingu. Spotkania kontrolne również prowadzone są zdalnie (Skype/Messenger/telefon).

   

JAK MOŻNA SIĘ ZGŁOSIĆ?

Po prostu napisz do mnie maila na adres skin@skincoach.pl

Zaplanujemy termin spotkania i wspólnie przywrócimy Twojej skórze piękny i zdrowy wygląd.

    

Zapraszam,

Blanca Bożena Społowicz