Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: DP Dermaceuticals

Terapia światłem LED zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, widocznie redukując drobne linie i zmarszczki, a także leczy zaczerwienienia, rozszerzone pory, nierówny koloryt skóry, przebarwienia, uszkodzenia słoneczne i odwodnioną skórę.

Maska Dp Dermaceuticals L.E.D. to zupełnie nieinwazyjna kojąca maska, która eksponuje dłoń nie tylko na promieniowanie o częstotliwości czerwonej, ale także bliskiej podczerwieni, która wnika głębiej w skórę, dzięki czemu jest bardziej efektywna w działaniu na skórę. Wykonana jest z elastycznego silikonu, który wygodnie dopasowuje się do dłoni lub konturów twarzy, lub szyi i dekoltu. Każda dioda znajduje się w optymalnej odległości od skóry, a strategiczne rozmieszczenie lamp LED zapewnia maksymalne pokrycie powierzchni dłoni.

ZASTOSOWANIE MASKI DP DERMACEUTICLAS L.E.D.

 • aby uzyskać najlepsze rezultaty, zastosuj maskę Dp Dermaceuticals L.E.D. 3-5 dni w tygodniu przez minimum 4 tygodnie, a następnie kontynuuj terapię w razie potrzeby,
 • dokładnie oczyść skórę przed użyciem maski, aby usunąć wszelkie bariery dla światła, pozwalając odmładzającym falom wniknąć w głąb skóry.

 1. Upewnij się, że bateria jest naładowana
 2. Nałóż maskę na leczony obszar i zabezpiecz ją specjalnymi elastycznymi paskami
 3. Włącz maskę
 4. Maska wyłączy się automatycznie po 10 minutach


Zawsze zapoznaj się ze wskazaniami i przeciwwskazaniami przed zastosowaniem maski.


Nie jest wymagana ochrona oczu. Obszar ten pozostaje odsłonięty. Jeśli jednak jesteś wrażliwy na światło, zalecamy relaks z zamkniętymi oczami przez cały czas trwania zabiegu.

Urządzenia emitujące światło, w tym Dp Dermaceuticals L.E.D. , nie są zalecane, jeśli:

 • masz genetyczne predyspozycje do nadwrażliwości na światło
 • masz genetyczną chorobę oczu lub przyjmujesz leki zwiększające wrażliwość na światło


Pojedyncza 10-minutowa sesja Dp Dermaceuticals L.E.D. pozostawia skórę bardziej jędrną, nawilżoną i odświeżoną. Wyniki te poprawiają się przy jej wielokrotnym użyciu. Po czterech tygodniach stosowania trzy razy w tygodniu potwierdzono, że skóra była jaśniejsza i jędrniejsza, bardziej elastyczna, a drobne linie były mniej widoczne.

Jeśli macie Państwo pytania do dyspozycji pozostaje Dominika Sikora-Xani mgr biolog ze specjalnością odnowa biologiczna i kosmetologia z Gabinetu Skin Coach w Krakowie. Prosimy o kontakt telefoniczny: 570 012 102 lub na adres e-mail: sklep@my-skin.plFILTRY

 • Rodzaj produktu : 

  Maska

 • Częsci ciała : 

  Dłonie

 • Kryterium: 

  każdy typ skóry

 • Kluczowe wskazanie : 

  anti-aging

 • Wyróżniony za : 

  anti-aging

Polecamy