Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 19.00 PLN

Książkę SLOW SKIN dedykuję wszystkim kobietom poszukującym własnej drogi do zdrowia i piękna. Tym, które ufają, że ich ciała są mądre, wiedzą, że natura zna odpowiedzi na wiele pytań i rozumieją, że życie w harmonii to najlepszy sposób na długie zdrowie. Dla których uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą, a pielęgnacja skóry to nie sprint, tylko maraton. I w końcu tym, które akceptują i kochają siebie.


Życzę wam, żebyście odnalazły swój unikatowy rytm i zawsze miały w sobie odwagę i wewnętrzny spokój, by działać w zgodzie ze sobą,
Blanca Bożena Społowicz.

Poradnik, który stworzyłam, to nie kolejna medialna nowość, ale wsparcie na całe życie. Tak samo jak proces troszczenia się o skórę – nie znika po jednym sezonie i (wbrew temu, co myśli wiele osób) nie musi być męczący i skomplikowany. Na stronach książki dzielę się z tobą wiedzą z zakresu kosmetologii, a także moją życiową filozofią (każdy człowiek jest częścią natury, podlegającą jej cyklom) i pielęgnacją dla skóry tłustej, suchej i wrażliwej, odpowiednią do specyfiki pór roku. Poznaję cię z moimi sposobami na pomnażanie urodowego i zdrowotnego kapitału. Posłuży mi do tego najbliższa nam, ludziom, oś czasu – naturalny rytm pór roku. W prostych i przyjemnych praktykach skin care (pielęgnacja skóry), slow food (menu dla skóry) oraz beauty habits (nawyki wspierające balans skóry) pokazuję, jak sprawić, by twoja skóra poczuła się „wysłuchana”, a następnie zregenerowała się i wróciła do dobrostanu.


Slow Skin to nie jest skomplikowana księga kosmetologicznych zaleceń ani chemicznych zaklęć. Napisałam tę książkę po to, aby uprościć to, co zostało zagmatwane. Weź ją do ręki i czytaj, najlepiej po kolei. Jeśli chcesz, rób notatki. Zaznaczaj i odkrywaj to, co daje ci poczucie bezpieczeństwa i sensu. Zacznij od podstaw.

Jeśli miałabym wybrać rozdział, który może stać się dla ciebie nowym początkiem w budowaniu relacji ze skórą, powiedziałabym, że to SKIN BASICS. Jeżeli przeczytasz go i zastosujesz moje porady, twoja skóra od razu ci się odwdzięczy. Mówię to jako bardzo doświadczony kosmetolog z misją wspierania kobiet i specjalistka, przed którą skóra nie ma żadnych tajemnic: wiem, że jesteś bliżej swojego naturalnego piękna, niż myślisz.


Zamawiając książkę możesz otrzymać dedykację. Dedykacja zostaje dopisana po zamówieniu książki osobiście przeze mnie. Aby ją otrzymać proszę wpisz w polu "uwagi do zamówienia" swoje imię.


Szczegółowe informacje

  • Tytuł: Slow skin. Pielęgnacja skóry w zgodzie z jej indywidualnym naturalnym rytmem
  • Autor:  Blanca Bożena Społowicz
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
  • Język wydania: polski
  • Liczba stron: 336
  • Numer wydania: I
  • Data premiery: 2024-06-05
  • Rok wydania: 2024
  • Forma: książka
  • Okładka: twarda; wysokość 220 mm, głębokość 25 mm, szerokość 170 mm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...