Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Mene & Moy System

FACIAL SUNSCREEN – ochrona przeciwsłoneczna i nawilżanie

Zawiera wyłącznie fizyczne filtry dające ochronę UVA/UVB, ma postać emulsji typu „woda w oleju”. Posiada właściwości nawilżające. Bardzo dobrze rozprowadza się oraz wchłania nie pozostawiając białego „nalotu” na skórze. Dzięki zastosowaniu zmiękczających lipidów i polimerów silikonu, filtr wyjątkowo dobrze rozprowadza się na skórze i wchłania. Zapewnia ochronę przed promieniami UVA i UVB. Jest wskazany jako ochrona przeciwsłoneczna do stosowania przez cały rok i jako profilaktyka powstawania przebarwień.

Substancje aktywne:

 • filtry mineralne 9% (tlenek cynku, dwutlenek tytanu),
 • lipidy,
 • polimery silikonu

MARKA: M&M System

RODZAJ: krem

PRZEZNACZENIE: ochrona UV

POJEMNOŚĆ: 50ml


Sposób użycia:
nakładać każdorazowo przed ekspozycją na słońce lub inne źródła promieniowania UV (solarium). W przypadku przedłużającej się ekspozycji powtarzać nakładanie co 2-3 godziny. W przypadku dzieci poniżej 6 miesiąca życia skonsultować zastosowanie z lekarzem pediatrą i stosować się do jego zaleceń. Stosować zawsze przed ekspozycja na słońce, powtarzać aplikację nawet po spoceniu się lub zażyciu kąpieli wodnej i po wcześniejszym osuszeniu skóry. Nakładać ilość odpowiadającą 6 łyżeczkom herbaty (ok. 36 gram) na powierzchnię ciała dorosłego człowieka. Mniejsza ilość nałożonego preparatu znacznie redukuje poziom zabezpieczenia.

 

INCI: woda, stearynian sorbitanu, PVP/EIcosene Copolymer, alantoina, gliceryna, cyklometikon, Askorbyl Metyl Silanol Pectinate, dimetikon, alkohol stearynowy, PEG-40 Stearate, sosna nadmorska, kwas fitowy, Disodium Laureth Sulfo Succinate, octan tokoferylu, Diazolidinyl Urea, pantenol, propylparaben, metylparaben

FILTRY

 • Rodzaj produktu : 

  Emulsja

 • Częsci ciała : 

  Twarz

 • Kryterium: 

  każdy typ skóry

 • Kluczowe wskazanie : 

  filtr przeciwsłoneczny

 • Ochrona i Opalanie : 

  Twarz, filtry fizyczne