Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Medilage

Medilâge métabolisme redukuje masę całkowitą i tkankę tłuszczową,wspomaga krążenie i metabolizm, wspomaga redukcję nadwagi.

Metabolizm to ogół procesów i mechanizmów zachodzących w komórkach organizmu. Obejmuje procesy kataboliczne (rozpadu) oraz anaboliczne (wzrostowe). Wraz z wiekiem tempo metabolizmu spada. Zwolnienie przemiany materii skutkuje wzrostem masy tkanki tłuszczowej organizmu.

Składniki:

Sinetrol® Xpure C1 630mg

Sinetrol® Xpure C1 to unikalny, opatentowany składnik produkowany na bazie owoców cytrusowych. Jest wytwarzany z soku, skórki i nasion określonych odmian słodkich i krwistych pomarańczy, grejpfrutów i guarany. Pozyskiwane z cytrusów ekstrakty w znaczny sposób przyspieszają tempo przemian metabolicznych oraz intensyfikują procesy lipolizy. Naturalna kombinacja polifenoli gwarantuje utrzymanie odpowiedniej wagi ciała. W bezpieczny, nietermogenny sposób spala tłuszcz i tym samym redukuje jego nadmiar. Sinetrol® Xpure C1 pomaga stymulować lipolizę poprzez hamowanie fosfodiesterazy 4 (PDE-4), co prowadzi do rozpadu trójglicerydów magazynowanych w komórkach tłuszczowych (adipocytach) i uwalniania wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) i glicerolu. W efekcie metabolizm przestawia się na pozyskiwanie energii z tłuszczów zapasowych, prowadząc do spadku masy ciała i redukcji wagi, a proces spalania tłuszczu przebiega znacznie intensywniej i trwa dłużej. Ponadto polifenole obecne w Sinetrol® Xpure C1 pomagają indukować ekspresję genów utleniania kwasów tłuszczowych, które stymulują metabolizm do wytwarzania dodatkowej energii z wykorzystaniem FFA. Sinetrol® Xpure C1 wspomaga degradację lipidów w procesie lipolizy (spalanie tkanki tłuszczowej), kontroluje metabolizm tłuszczów oraz pomaga utrzymać prawidłową wagę, obniżyć BMI (Body Mass Index) i zmniejszyć obwody – zwłaszcza w talii i biodrach

Przeprowadzono cztery badania kliniczne w celu ustalenia korzyści z suplementacji Sinetrolu® Xpure C1. Wyniki uzyskane od ponad 190 osób wykazały, że Sinetrol® Xpure C1 jest sprawdzonym, bezpiecznym rozwiązaniem pomagającym redukować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Naturalna kofeina z nasion guarany 25,2mg

Chrom 200μg (500% RWS)

Zawarty w suplemencie chrom to trwalsza postać w formie związku helatowego, przez co jest lepiej przyswajalny. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Jod 150μg (100% RWS)

Jod jako jodan potasu pomaga zachować zdrową skórę (mimo utraty podpory tkanki tłuszczowej skóra nie jest wiotka)

Selen 150μg (273% RWS)

Selen w formie organicznej jako L-selenometionina jest lepiej wchłaniany, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy.

Dawkowanie: 2 razy dziennie po jednej kapsułce w trakcie lub po posiłku. Zaleca się przyjmować co najmniej przez 3 miesiące.

FILTRY

  • Rodzaj produktu : 

    Suplement diety