Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Medilage

Medilâge cheveux femme zmniejsza wypadanie włosów, poprawia gęstość i objętość, przyspiesza wzrost włosów, zwiększa liczbę włosów mieszkowych, stymuluje wzrost nowych włosów w fazie anagenu, stymuluje wzrost nowych włosów,odżywia włosy, poprawia grubość włosa.

Przyczyny wypadania włosów:zaburzenia krążenia krwi w obrębie macierzy włosa, upośledzony transport składników budulcowych włosa, witamin, minerałów, narażenie włosów na uszkodzenia (promieniowanie słoneczne, wiatr, mróz, zmiany temperatury), niewłaściwa pielęgnacja skóry głowy, nieprawidłowa dieta, zaburzenia hormonalne.

Składniki:

AnaGain™ Nu 100mg

Jest naturalnym stymulatorem wzrostu włosów wytwarzanym z pędów grochu. Pędy grochu uprawiane są w pomieszczeniach bez gleby w specjalnych bioreaktorach, a następnie poddawane ekstrakcji za pomocą 15-procentowego alkoholu etylowego. Ekstrakt jest przekształcany w proszek poprzez granulację. AnaGain™ Nu stymuluje niezbędne do rozpoczęcia wzrostu nowych włosów molekuły sygnalizacyjne w komórkach warstwy właściwej skóry.

Wzmacnia ekspresję genów FGF7 i NOG regulujących wzrost włosów:
· Noggin, białko skracające fazę telogenu włosów
· FGF7, czynnik wzrostu fibroblastów 7, który promuje proliferację keratynocytów macierzy na początku nowej fazy anagen

Keranat™ 300mg

Keranat to innowacyjny i opatentowany składnik. Ekstrakt pozyskiwany jest z nasion prosa w postaci lipidowej. Proso wspomaga piękno, blask i jedwabistość włosów oraz ich objętość. Keranat™ zawiera: kwasy tłuszczowe: kwas linolowy, lipidy polarne: fosfolipidy, ceramidy i glikozyloceramidy oraz DGDG (digalaktosyldigliceryd), miliacynę: rzadki triterpenoid występujący tylko w prosie. Keranat™ stanowi wyjątkowe połączenie miliacyny i lipidów polarnych.

Miliacyna – rzadki triterpenoid występujący tylko w prosie - zmniejsza wypadanie włosów.

Lipidy polarne (w tym między innymi fosfolipidy i ceramidy) mają zdolność do poprawy biodostępności i zwielokrotnienia skuteczności zastosowanych składników aktywnych.

Keranat ™ działa bezpośrednio na brodawkę warstwy skóry właściwej. Stymuluje podział komórek i wydzielanie czynników wzrostu, które utrzymują włosy w fazie wzrostu.

W dwóch badaniach klinicznych prowadzono ocenę skuteczności suplementu diety z Keranatem™ i uzyskano następujące wyniki: Badanie kliniczne ex vivo polegało na ocenie proliferacji komórkowej keratynocytóww skórze głowy pod wpływem 150 µg/ml Keranatu™ zawierającego miliacynę i lipidy polarne (glioksyceramidy, ceramidy i fosfolipidy).
Zaobserwowano istotną i znaczącą stymulację wskaźnika mitotycznego w komórkach nabłonkowych cebulki włosa. W przypadku Keranatu™ liczba komórek w mitozie wynosiła około 21% w porównaniu z 8,8% dla grupy kontrolnej. Badanie wykazało wzrost proliferacji komórek w cebulce włosa. Keranat™ w stężeniu 150 µg/ml zwiększa proliferację komórek cebulki włosa o około 140% i jest silniejszy niż sama miliacyna w tym samym stężeniu.

Ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa vulgaris) 142,9mg

Preparat zawiera ekstrakt z pędów Bambusa vulgaris standaryzowany na obecność naturalnie występującej krzemionki i zawiera 130 mg organicznego krzemu. Ekstrakt z bambusa jest najbogatszym znanym źródłem krzemionki, ponieważ zawiera 70% krzemionki organicznej. Roślina ta pochodzi z tropikalnej części Azji. Krzemionka zwiększa objętość włosów, wzmacnia i poprawia ich gęstość, eliminuje uszkodzone komórki skóry głowy i wspiera produkcję kolagenu. Minerał ten sprzyja wzrostowi gęstych i zdrowych włosów, zwiększa ich połysk.


Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie, w trakcie lub po posiłku. Zaleca się przyjmować co najmniej przez 3 miesiące.

FILTRY

  • Rodzaj produktu : 

    Suplement diety

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...