Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Medilage

Medilâge cheveux homme zmniejsza oraz hamuje wypadanie włosów, stymuluje wzrost włosów poprzez zwiększenie ekspresji genów FGF7 i NOG, zwiększa liczbę włosów mieszkowych, stymuluje molekuły sygnałowe niezbędne do reaktywacji wzrostu włosów, odżywia włosy.


Składniki:

  • Keranat™ 300mg, Keranat to innowacyjny i opatentowany składnik. Ekstrakt pozyskiwany jest z nasion prosa w postaci lipidowej. Proso wspomaga piękno, blask i jedwabistość włosów oraz ich objętość. Keranat™ zawiera: kwasy tłuszczowe: kwas linolowy, lipidy polarne: fosfolipidy, ceramidy i glikozyloceramidy oraz DGDG (digalaktosyldigliceryd), miliacynę: rzadki triterpenoid występujący tylko w prosie. Keranat™ stanowi wyjątkowe połączenie miliacyny i lipidów polarnych,
  • Miliacyna – rzadki triterpenoid występujący tylko w prosie - zmniejsza wypadanie włosów,
  • Lipidy polarne (w tym między innymi fosfolipidy i ceramidy) mają zdolność do poprawy biodostępności i zwielokrotnienia skuteczności zastosowanych składników aktywnych.
  • Keranat ™ działa bezpośrednio na brodawkę warstwy skóry właściwej. Stymuluje podział komórek i wydzielanie czynników wzrostu, które utrzymują włosy w fazie wzrostu.
  • Phytopin® 110mg, PhytoPin® jest substancją uzyskiwaną z pnia drzewa sosnowego rosnącego w lesie Landes i w 99% zawiera sterole roślinne (fitosterole). Hamuje aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy związanej z łysieniem androgenowym i przyspiesza cykl wzrostu włosów. Proces produkcji ekstraktu jest unikalny i polega na przetwarzaniu wysoko stężonych surowców w taki sposób, aby zawartość polifenoli i steroli była najczystsza na rynku, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność działania suplementu. Ponadto fitosterole pomagają w obniżeniu ogólnego poziomu cholesterolu we krwi i poprawy stosunku frakcji cholesterolu HDL/LDL, a także wykazują pozytywne działanie w łagodnym rozroście prostaty
  • Ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa vulgaris) 128,6mg; Preparat zawiera ekstrakt z pędów Bambusa vulgaris standaryzowany na obecność naturalnie występującej krzemionki i zawiera 130 mg organicznego krzemu. Ekstrakt z bambusa jest najbogatszym znanym źródłem krzemionki, ponieważ zawiera 70% krzemionki organicznej. Roślina ta pochodzi z tropikalnej części Azji. Krzemionka zwiększa objętość włosów, wzmacnia i poprawia ich gęstość, eliminuje uszkodzone komórki skóry głowy i wspiera produkcję kolagenu. Minerał ten sprzyja wzrostowi gęstych i zdrowych włosów, zwiększa ich połysk.


W dwóch badaniach klinicznych prowadzono ocenę skuteczności suplementu diety z Keranatem™
i uzyskano następujące wyniki:

Badanie kliniczne ex vivo polegało na ocenie proliferacji komórkowej keratynocytóww skórze głowy pod wpływem 150 µg/ml Keranatu™ zawierającego miliacynę i lipidy polarne (glioksyceramidy, ceramidy i fosfolipidy). Zaobserwowano istotną i znaczącą stymulację wskaźnika mitotycznego w komórkach nabłonkowych cebulki włosa. W przypadku Keranatu™ liczba komórek w mitozie wynosiła około 21% w porównaniu z 8,8% dla grupy kontrolnej. Badanie wykazało wzrost proliferacji komórek w cebulce włosa. Keranat™ w stężeniu 150 µg/ml zwiększa proliferację komórek cebulki włosa o około 140% i jest silniejszy niż sama miliacyna w tym samym stężeniu.Dawkowanie:
 1 kapsułka dziennie, w trakcie lub po posiłku. Zaleca się przyjmować co najmniej przez 3 miesiące.

FILTRY

  • Rodzaj produktu : 

    Suplement diety

Polecamy