Wczytuję dane...

Płatki złuszczające zawierające opatentowaną formułę potrójnych kwasów (glikolowegomlekowego i salicylowe), wzmocnioną opatentowanym retinoidem AlphaRet®. Zapewniają wzmocnienie efektów złuszczających i odmładzających skórę, redukują niedoskonałościzmniejszają widoczność drobnych linii i zmarszczekzwężają pory oraz niwelują szorstkość skóry.

  

MARKA: SkinBetter Science

RODZAJ:

PRZEZNACZENIE: Złuszczenie, poprawa wyglądu, gładkości i czystości skóry. Przyspieszenie i wzmocnienie efektów redukcji linii i zmarszczek będąc jednym z etapów kuracji przeciwstarzeniowej.

POJEMNOŚĆ: 1 sztuka lub 30 sztuk

  

Sposób użycia:

Stosować wieczorem, 1-3 razy w tygodniu, po oczyszczeniu przetrzyj skórę płatkiem małymi, okrężnymi ruchami, omijając okolicę oczu i usta, odczekaj kilka minut, zanim zastosujesz kolejny krok w swoim programie pielęgnacyjnym Skinbetter Science. Po zastosowaniu płatka można zaaplikować krem na noc AlphaRet® lub inne produkty z protokołu pielęgnacyjnego. Zalecane skonsultowanie się z lekarzem przed użyciem, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub planujesz zajść w ciążę. Należy stosować filtry przeciwsłoneczne w ciągu dni.