Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 72 godzin
EAN: 4571348290027
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Uteki
 • Filtrat ze sfermentowanego ryżu (Sake) - Składnik ten otrzymywany jest w procesie fermentacji ryżu podczas produkcji sake. Jest bogaty w aminokwasy, witaminy, arbutynę, wolny kwas linoletowy, kwas ferulowy i kwas kojowy - składniki, które hamują aktywność melaniny (rozjaśniają przebarwienia), działają antyoksydacyjnie i nawilżająco.
 • Ekstrakt z kwiatu Prunus lannesiana (sakura) - Płatki sakury bardzo skutecznie przeciwdziałają glikacji białek, znanej powszechnie jako reakcja Maillarda. Reakcja ta zachodzi, gdy glukoza łączy się z białkami lub lipidami bez aktywności enzymatycznej i tworzy produkt uboczny zwanej AGE (produkty końcowe zaawansowanej glikacji). AGE odpowiada za starzenie się oraz choroby.
 • Ekstrakt z liści Camellia sinensis - Ekstrakt z liści herbaty pochodzenia japońskiego. Ma działanie zapobiegające starzeniu się skóry, spowodowane przez promieniowanie ultrafioletowe. Uważa się, że stałe narażenie na promienie UV powoduje aktywne zaburzenia wewnątrzkomórkowe i produkcję aktywnego tlenu wewnątrz komórek w ciele. Ekstrakt z liści herbaty hamuje te reakcje i zapobiega objawom starzenia, takim jak zmarszczki i przebarwienia.
 • Fgzopolisacharydy Aphanothece sacrum - Frakcja polisacharydowa wyizolowana z bardzo cennego gatunku algi Aphan- othece sacrum, która jest uprawiana tylko w słodkiej wodzie w Japonii. „Sacrum” oznacza „święty” i jest uważany za luksusowy środek spożywczy, który był przekazywany szogunom jako ofiara w erze Edo. Polisacharydy tworzą na skórze nawilżający welon ochronny.
 • Rozpuszczalny kolagen pozyskiwany i rafinowany ze świeżych łusek dorady japońskiej. Ma prawie taki sam skład aminokwasów jak kolagen pochodzenia zwierzęcego i doskonale działa wewnątrz skóry. Wspomaga proliferację fibroblastów i zwiększa nawilżenie keratyny. Poprawiając retencję wody w skórze, poprawia jej strukturę.

Lekka konsystencja lotionu Uteki, działa jako nisko skoncentrowane serum. Oprócz silnych właściwości nawilżających, pomaga zachować wilgoć w bardzo głębokich warstwach naskórka. Mieszanka polisacharydów i rozpuszczalnego kolagenu jest idealnym wzmacniaczem przygotowującym skórę do kolejnych etapów pielęgnacji.

    

MARKA: UTEKI

RODZAJ: lotion/serum

PRZEZNACZENIE: Nawilżający lotion, serum bazowe 2 w 1.

POJEMNOŚĆ: 100 ml

     

INCI: Water, Butylene Glycol, Glycerin, Pentylene Glycol, Betaine, Rice Ferment Filtrate (Sake), Camellia Sinensis Leaf Extract, Prunus Lannesiana Flower Extract, Aphanothece Sacrum Exopolysaccharides, Soluble Collagen, Ascorbic Acid, Raffinose, Diglycerin, Algin, Malic Acid, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Phenoxyethanol

FILTRY

 • Rodzaj produktu : 

  Emulsja

 • Częsci ciała : 

  Twarz

 • Kryterium: 

  każdy typ skóry

 • Kluczowe wskazanie : 

  nawilżanie

Polecamy